LOTYNKA

Lotynka je 3letá kočička, původně nalezenec z Hodonína. Tam se jí jako malého koťátka ujaly Kočky SOS, odkud jsem si ji v listopadu 2014 adoptovala přímo já. Dokud byla malá, fungovalo vše dobře, ale v dospívání nastaly první problémy, které nás bohužel neopustily doteď a to je důvod, proč Lotynce hledám lepší domov. Moje ostatní 4 kočky ji trochu šikanují a Lotynka to řeší jídlem. Nikdy nebyla nějaký drobeček, od malá má kratší nohy a festovní konstituci, ale nyní váží 10 KILO a to už se bojím o její zdraví.

Ve smečce 5 koiček není možné uhlídat kolik toho sní, nehledě na to, že důležitějším probémem je to, že se nehýbe, většinu času je v pelíšku a jen pozoruje, nechce se na volném prostranství vystavovat nebezpečí. Byla už i na „dietním táboře“ v dočasné péči, kde ožila a zhubla ale také se ukázalo, že jako jediná kočka by se nudila.

HLEDÁM pro ni proto domov S 1 HODNOU KOČKOU, se kterou by si mohla hrát, nebo možné lépe PSEM, aby šlo uhlídat její jídlo 🙂 . Zvládla by být i jedináček, pokud by si s ní člověk dost hrál. Hrozně ráda chodí ven, uvítá proto i BEZPEČNÝ VÝBĚH nebo aspoň balkon.

Narozená je tedy 9/2014, je KASTROVANÁ, ČIPOVANÁ, TESTOVANÁ na FIV/FeLV a také očkovaná – může proto bydlet i s FeLV pozitivní kočkou. Určitě má něco ze sibiřky – je hodně huňatá, má štětinky na uších, a klidně sedí 2h venku na sněhu 😀

Má skvělou povahu – je to VÍTACÍ kočka, nebojí se cizích lidí ani velkých psů. Miluje pobyt v lidské společnosti, stačí jí ležet vedle vás na gauči. Hrozně RÁDA SE KARTÁČUJE. Nechá si stříhat drápky uplně bez problémů. Celkově s ní nejsou žádné problémy, není vybíravá v jídle a je 100% čistotná. Strašně ráda bych si ji nechala, ale už jí jde opravdu o zdraví. A vím, že někomu bude bezvadnou kamarádkou.