MICHÁLEK (3 r.)

Michálka jsme přijímali v roce 2017 i s jeho dvěma sourozenci. Našli se na čtyřproudové silnici u Hornbachu v Brně, těžko říct kde se tam vzali. Bohužel ani jeho bráška ani sestřička se nedožili dospělosti, a paradoxně nejslabší hluché kotě ano 🙂

Michálek se poprvé adoptoval jako půlroční, ale byl vrácen hned druhý den, protože hlasitě mňoukal. Mnoho lidí překvapí, že hluché kočky můžou být vlastně docela hlučné – protože se neslyší. Míša tedy vrká a volá na ostatní, když se cítí sám. A to občas i v noci, s tím je potřeba počítat. Ale 100x vám to vrátí!!

Už od mala je to neuvěřitelně pozitivní kotě. Všechno se mu líbí, všechno do zajímá, nikdy nepohrdne hrou a mazlením. A je s ním ohromná sranda! Od toho jak pije, čistí se, skáče, pozoruje… Klidně se nechá osávat vysavačem. A to neříkám jen proto, aby vychválila postiženou kočku a někdo se nad ní slitoval. Je opravdu výjimečný.

Podruhé se Michálek adoptoval v 7 měsících, a v adopci je doteď, ALE. Dokud to byl puberťák, snášely ho ostatní 3 kočičky ještě docela dobře. Jenže teď Míša dospívá a hledá si místo na slunci. Lépe řečeno se se všemi pere, aby si vydobyl vedoucí pozici. A na to postarší britky nejsou zvědavé 🙁 S majitelkou už situaci řešíme skoro rok, a i přes všechnu snahu soužití nefunguje 🙁 Jeden kocourek chodí mimo wc, chomáče chlupů jsou na denním pořádku… to vůči nim není fér.

Hledáme mu tedy domov nový. S aktivní kočičkou mezi cca 6 měs. a 3 lety, aktivní, hravou, přitom pohodovou. Vzhledem k tomu, že Míša neslyší, nemůže chodit bez dozoru ven. Vítaný je zasíťovaný balkon, voliéra a určitě by se naučil i na vodítku. 

Míša je kastrovaný, zdravý, očkovaný, má bezchybnou hygienu a není vybíravý v jídle. Pokud se k vám jen trochu hodí, dejte mu šanci a uvidíte, že si jej zamilujete.

Napsat komentář

Vaš emailová adresa nebude zveřejněna.